Jesteś tutaj

Poczta Gmail - Logowanie

Jedną z najbardziej popularnych skrzynek pocztowych jest poczta gmail.Poniżej umieszczam link do zalogowanie się na nią, a jeszcze niżej możesz podejrzeć jaka strona powinna Ci się wyświetlić po jego kliknięciu.


poczta Gmail

Proces logowanie się:

  1. W pole "Wpisz swój adres e-mail" możesz wpisać cały adres e-mail lub tylko początek adresu mailowego, czyli to co stoi przed znakiem @.
  2. Klikasz przycisk "Dalej"
  3. Na kolejnym ekranie wpisujesz hasło zdefiniowane przy rejestracji poczty Gmail. Dodatkowo możesz zaznaczyć opcję "Zapamiętaj mnie", co spowoduje, że Twój login zostanie w przeglądarce internetowej zapamiętany i następnym razem nie będziesz musiał go wpisywać całego. Tak możesz zapamiętać nawet kilka adresów utworzonych na poczcie Gmail.
  4. Po wpisaniu hasła klikasz przycisk "Zaloguj się"
  5. Jeśli hasło było prawidłowe ujrzysz podgląd swojej skrzynki pocztowej.
Jeśli chcesz zalogować się do wersji mobilnej poczty Gmail używasz tego samego linku, który jest umieszczony powyżej. Dla lepszej czytelności tego artykułu umieszczam także link poniżej.

Gmail poczta mobilna

poczta gmail logowanie
Jeśli prowadzisz firmę i spodobał Ci się interfejs, funkcjonalność poczty Gmail pamiętaj, że możesz skorzystać z usługi Gmail dla firm gdzie możesz przede wszystkim bazować na swoim własnym rozszerzeniu po znaku @. Adres będzie wyglądał według wzorca jan.kowalski@mojafirmaxy.pl. Więcej na temat dodatkowych funkcjonalności jakie daje to rozwiązanie możesz przeczytać w osobnym artykule Gmail poczta dla firm
Oceń jakość prezentowanej informacji: 
Average: 5 (3 votes)
Aktualizacja danych: 
czwartek, Listopad 17, 2016