Jesteś tutaj

Jak wylogować się z aplikacji Onet Poczta na telefonie z Androidem

Nie mogę wylogować się z poczty na aplikacji Onet Poczta

Może to się wydawać dziwne co napisałem powyżej, ale rzeczywiście tak jest. Jeden z czytelników tejże strony zadał mi pytanie jak może się wylogować z poczty Onet korzystając z aplikacji Onet Poczta dla urządzeń z Androidem. Napisał, że do tej pory w poprzedniej wersji aplikacji nie było z tym problemu.

Sam nie korzystałem do tej pory z tej apki, więc zainstalowałem ją i sam sprawdziłem jak można tego dokonać. Ale się rozczarowałem, jak po przeklikaniu chyba wszystkiego nie znalazłem opcji zwykłego wylogowania. Wydało mi się to dziwne. I pomyślałem: "ach te cwaniaki z Onetu" ;).

Sądzę, że decydując się na korzystanie z takiego typu aplikacji warto dodatkowo zadbać o zabezpieczenie swojego telefonu. Przecież nawet zostawiając telefon gdzieś na biurku w pracy, czy też gubiąc go może ktoś przejrzeć jego zawartość. Jak widać również bez problemu naszą pocztę na takiej "super aplikacji". Może i aplikacja sama w sobie bezpieczna, ale jakże lepiej człowiek poczułby się jakby mógł kliknąć w ten przycisk "Wyloguj się". Czyż nie?Oceń jakość prezentowanej informacji: 
Average: 5 (2 votes)
Aktualizacja danych: 
środa, Grudzień 14, 2016