Jesteś tutaj

poczta Onet - Logowanie

Zaloguj się na pocztę Onet korzystając z poniższego linku (wersja standardowa dedykowana dla osób z komputerem stacjonarnym lub notebookiem).


poczta Onet

Możesz zalogować się również do wersji mobilnej poczty Onet. Cały panel pocztowy będzie przystosowany do poprawnego wyświetlania na Twoim telefonie/smartfonie.


Onet poczta mobilna

W trakcie logowania się na pocztę Onet

Loginem do poczty Onet jest pełny adres e-mail. Jeśli wpiszesz 3 razy błędnie hasło zostanie wyświetlony kod obrazkowy, który należy poprawnie przepisać w puste pole pod nim. Jeśli prezentowany obrazek jest dla Ciebie nieczytelny naciśnij przycisk "Odśwież", a pojawi się inny (być może tym razem będzie czytelniejszy).

Mi czasem zdarzało się, że miałem problem z zalogowaniem się na pocztę Onet, chociaż pamiętałem hasło. Kilka razy okazało się, że miałem aktywny przycisk Caps Lock, który powodował że wszystkie wprowadzane w pole z przeznaczeniem na hasło litery były duże. Innym razem okazało się, że nie mogłem zalogować się, ponieważ jeden z klawiszy na klawiaturze od mojego starego komputera przestał poprawnie działać i trzeba było naprawdę mocno w niego nacisnąć aby "załapał". Po prostu wpisując moje hasło naciskałem ten przycisk, a on nie działał poprawnie (kiedy za lekko go naciskałem). Dobrym sposobem na sprawdzenie, czy właśnie nie jest to wina klawiatury jest otworzenia jakiegokolwiek edytora tekstowego i napisanie w nim hasła. Jeśli jakiś przycisk słabo będzie reagować z pewnością wtedy to dostrzeżesz. Pamiętaj aby wtedy nikt nie stał za Twoimi plecami i nie patrzył na ekran ;)

Poczta Onet - logowanie przez Facebook

Osoby posiadające konto na facebooku mogą ułatwić sobie logowanie na pocztę Onetu. Poniżej przycisku "Zaloguj" umieszczony jest niebieski przycisk "Użyj Facebooka". Żeby to było możliwe na początek konta muszą zostać ze sobą połączone. Za pierwszym razem wymagana jest autoryzacja dwuetapowa. Przebiega ona w następujący sposób:

  • naciskasz wspomniany przycisk "Użyj Facebooka"
  • wyskoczy nowe okno przeglądarki i zostaniesz przekierowany na stronę facebooka. Jeśli już wcześniej nie byłeś zalogowany na niego zobaczysz komunikat: "Zaloguj się na swoje konto na Facebooku, używając Logowanie do Onetu." Zaloguj się na facebooka.
  • następnie logujesz się na swoje konto Onet. Jeśli zalogujesz się poprawnie weryfikacja dwuetapowa zostanie zakończona w tym momencie pozytywnie.

Od tego momentu jeśli będziesz zalogowany na facebooku i klikniesz na stronie startowej strony internetowej poczty Onet przycisk "Użyj Facebook" zostaniesz automatycznie do niej zalogowany, bez podawania hasła.

Na zakończenie dodaję zrzuty ekranu strony internetowej do zalogowania się na pocztę Onetu w wersji standardowej, czyli pojawiającej się po wejściu na nią np. z komputera stacjonarnego, czy też po prostu urządzenia wyposażonego w większą rozdzielczość.

poczta onet logowanie

Natomiast jeszcze niżej widok ekranu, który pojawi się po wejściu na stronę logowania się z urządzenia mobilnego (telefon komórkowy, tablet)

poczta onet logowanie wersja mobilna
Oceń jakość prezentowanej informacji: 
Average: 5 (3 votes)
Aktualizacja danych: 
wtorek, Listopad 22, 2016