Jesteś tutaj

poczta WP - Logowanie

Jeśli pracujesz obecnie na komputerze stacjonarnym lub notebooku skorzystaj z poniższego linku od zalogowania się na pocztę Wirtualnej Polski.


poczta WP

Natomiast jeśli w tej chwili czytasz ten tekst na smartfonie lub tablecie skorzystaj z wersji mobilnej poczty Wirtualnej Polski. Nawigacja i czytanie wiadomości będzie zdecydowanie wygodniejsze.

WP poczta mobilna

Poniżej umieściłem dwa zrzuty ekranów przedstawiające stronę logowania dla wersji standardowej (po lewej stronie) i dla wersji mobilnej (po prawej stronie). Często strona standardowa wygląd trochę inaczej ponieważ wyświetla reklamy, ale podstawowe pola do wprowadzenia loginu i hasła pozostają bez zmian i wyglądają zawsze tak samo. Nie zauważyłem aby wersja mobilna zmieniała się, zawsze podstawowe pola do wprowadzenia loginu i hasła były wyświetlane na białym tle.

poczta wp logowanie
poczta wp logowanie wersja mobilna

Oczywiście aby móc zalogować się musisz najpierw założyć konto pocztowe, inaczej mówiąc wykonać jego rejestrację.
Rejestracja nowego konta poczty WP została przeze mnie dokładnie opisana.
Tuż po pierwszym zalogowaniu powinien pojawić się samouczek, który w skrócie pokaże jak korzystać z poczty oferowanej przez Wirtualną Polskę (nie musisz całego przechodzić i można go anulować).

Pamiętaj, że zalogować się na pocztę WP możesz po prostu wchodząc na główną stronę portalu i klikając w ikonę koperty znajdującej się na samej górze, bardziej po prawej stronie. Oczywiście możesz skorzystać moim zdaniem z najszybszego sposobu i po prostu wpisać w przeglądarkę internetową poczta.wp.pl i kliknąć przycisk Enter. Na telefonie komórkowym wpisz lepiej m.poczta.wp.pl. Wtedy zostaniesz przekierowana czy też przekierowany na mobilną wersję formularz do zalogowania się na pocztę Wirtualnej Polski.

Oceń jakość prezentowanej informacji: 
Average: 4.5 (2 votes)
Aktualizacja danych: 
czwartek, Listopad 17, 2016